District 1
Regular Members Alternates
Eric Eisenhammer
Eric Eisenhammer
 
Tom Hudson
Tom Hudson
Scott Chavez
Scott Chavez
Gary Johnson
Gary Johnson
 
Lisa Mara
Lisa Mara
 
James Jenkins
James Jenkins
 
Randy Nelson
Randy Nelson
Mathew Reed
Mathew Reed
Carrie Jenkins
Carrie Jenkins
 

 

 

District 2
Regular Members Alternates
Ken Campbell
Ken Campbell
Carissa Campbell
Carissa Campbell
Kathy Arts
Kathy Arts
Dan Catania
Dan Catania
Carol Wilson
Carol Wilson
Lee Mentaberry
Lee Mentaberry
Phyllis Wing
Phyllis Wing
 
Ed Rowen
Ed Rowen
 
Debra Jackson
Debra Jackson
Stephanie Macumber
Stephanie Macumber
Laurie Wallace
Laurie Wallace
Paul Gallo
Paul Gallo

 

 

District 3
Regular Members Alternates
Dan Frey
Dan Frey
 
Ken Hubert
Ken Hubert
 
Josh Rolph
Josh Rolph
 
Clark Gehlbach
Clark Gehlbach
 
Mark Spannagel
Mark Spannagel
 
Landon Wolf
Landon Wolf
Brandon Barry
Brandon Barry
Mike Murray
Mike Murray
 

 

 

District 4
Regular Members Alternates
Suzanne Jones
Suzanne Jones
Ryan Joy
Ryan Joy
Mike Frey
Mike Frey
 
Dennis C. Revell
Dennis C. Revell
 
Jeff Short
Jeff Short
Cyndi Klement
Cyndi Klement
Brad Adams
Brad Adams
 
Karen Adams
Karen Adams
 
Caily Johnson
Caily Johnson
 

 

 

District 5
Regular Members Alternates
Leah Cavanaugh
Leah Cavanaugh
Paula Celick
Paula Celick
Beth Wright
Beth Wright
 
Mark Wright
Mark Wright
 
Fred Eichenhoffer
Fred Eichenhoffer
Bruce Kranz
Bruce Kranz
Eugene Kreps
Eugene Kreps
 
Cole Scott
Cole Scott
 
Jim Davis
Jim Davis
Michael Babich
Michael Babich

 

 

Ex Officio
Regular Members Alternates
Tom McClintock
Congressman Tom McClintock
Dianne Foster
Dianne Foster
Doug LaMalfa
Congressman Doug LaMalfa
Murriel Oles
Murriel Oles
Ted Gaines
Senator Ted Gaines
Nicholas Johnson
Nicholas Johnson
Jim Nielsen
Senator Jim Nielsen
Christine Rydell
Christine Rydell
Frank Bigelow
Assemblyman Frank Bigelow
Margaret Brown
Margaret Brown
Brian Dahle
Assemblyman Brian Dahle
Cari Dawson-Bartley
Cari Dawson-Bartley
Kevin Kiley
Assemblyman Kevin Kiley
Will Kolkey
Will Kolkey